Soodushind! Kreta View larger

Kreta

laos

Kreta kivist tasapinnad

Hindadele lisandub käibemaks 20%.

More details

568 €

-20%

709 €

568 € / m²

 • 3200 x 1450 mm
 • 12 mm
 • 20 mm
 • 40 mm (liimitud serv)
 • lihvitud

  • Kirjeldus:

   Nerosteini poolt kasutatavad keraamika tahvlid on spetsiaalaselt välja töötatud vastamaks köögi töötasapindade jaoks seatud rangeimatele nõuetele. Materjal on täielikult kuumakindel, plekikindel, vastupidav keemilistele toodetele ning kriimustuskindel. Seda võib kasutada ka õues, sest päikesevalgus ei muuda selle omadusi. Kõvadus Mohs skaala järgi on 8. Keraamiline tahvel on valmistatud looduslikest savidest ja mineraalsetest värvidest, mis pressitakse ning kuumutatakse, et valmistada heade omadustega tööpinda. Toode on taaskasutatav, mis kinnitab selle väikest mõju keskkonnale.

   Hinnapakkumine:

   Te võite arvutada hinna kodulehel oleva kalkulaatoriga. Võite ka saata meile oma köögi joonised või lihtsalt helistada meile. Pakume mõõdistus- ning paigaldusteenust üle Eesti.

   Tarneaeg

   1-2 nädalat peale tellimuse kinnitamist. Teie köögikapid peaksid olema mõõdistamise ajaks paigaldatud.

   Lihtne hooldada

   Meie töötasapinnad säilitavad oma välimuse ning ilu aastateks ning vajavad minimaalset hooldust. Soe vesi ning õrn puhastusvahend on kõik, mis on vajalik igapäevaseks puhastamiseks. Siiski soovitame spetsiaalseid kivile mõeldud hooldusvahendeid, mis teevad puhastamise veelgi lihtsamaks. Keraamilist tööpinda ei ole vaja impregneerida. Noad ning teised teravad esemed ei kriimusta keraamikast tööpinda, kuid võivad jätta tööpinnale metalse jälje, mille puhastamine võib olla aeganõudev. Seetõttu soovitame kasutada lõikelauda.

   Vastupidavus kuumusele

   Keraamika on väga kuumakindel ning vastupidav. Te võite panna kuumi potte ning panne otse oma töötasapinnale.