Keraamika tasapinna hoolduskomplekt View larger

Keraamilise tasapinna hoolduskomplekt

laos

Hinnale lisandub käibemaks.

More details

40 € soodushind

40 € / tk

 • Keraamika tasapinna hooldusjuhend

  Komplekt sisaldab:

  1. Kivi puhastusvahend 200 ml
  2. Nano Cream puhastuspasta 200 g
  3. Wipe&Gloss puhastusvahend 200 ml
  4. Kummikindad
  5. Mikrofiiber lapp
  6. Valge lapp
  7. Puhastussvamm (karukeel)

   

  Kivi puhastusvahend

  Mitmeotstarbeline neutraalne pesuaine, mis sobib ideaalselt kõikide pindade eelpuhastamiseks. Kasutamine: Pihustage puhastusvahendit pinnale ja puhastage kaasasoleva valge lapiga. Kui pind on puhas, on kõige olulisem üleliigsed jäägid puhta veega loputada.

   

  Nano Cream puhastuspasta

  Abrasiivne pasta, mis on mõeldud kasutamiseks raskesti eemaldavatel plekkidel. Kasutamine: Raputa pudelit hoolikalt enne kasutamist. Puhasta tööpind puhta lapiga. Tee tööpind õrnalt märjaks ning pane Nano Cream puhastuspastat määrdunud kohale. Hõõru õrnalt ringjate liigutustega määrdunud kohta puhastussvammiga. Eriti tõrksa pleki puhul korda protseduuri tööpinda eelnevalt märjaks tegemata ning vajadusel jäta toode 2-4 tunniks tööpinnale. Seejärel puhasta hoolikalt tööpind puhta veega.Enne kasutamist katseta toodet väikeses koguses mittemärgatavas kohas.

   

  Wipe&Gloss puhastusvahend

  Wipe&Gloss puhastusvahend on mõeldud igapäevaseks kasutuseks. Sobib poleeritud tööpindadele. Kasutamine: Raputa pudelit hoolikalt enne kasutamist. Pihusta toodet otse tööpinnale ning puhasta tööpind valge lapiga tehes ringjaid liigutusi. Vajadusel kasuta kummikindaid, et vältida naha ärritust. Toode ei ole sobilik mati viimistlusega tööpindadele ega põrandatele.