Meist

Nerosteinis me usume, et kivi on selgelt parim materjal köögi töötasapindadeks, olgu see siis looduskivi, kvarts või keraamika. Kivi on vastupidav, ilus ning praktiline. Ausalt öeldes, kivi ainus puudus on olnud hind - kivist tööpinnad on kallimad, kui turul levinum alternatiiv laminaat. Meie missioon Nerosteinis on teha kivist töötasapinnad taskukohaseks. Võtmeküsimuseks on olla tootmises efektiivne. Suured kogused ning parimad saadaolevad tootmisseadmed aitavad sellele kaasa. Meie tootmine on Tabasalu külje all aadressil Tammi tee 71, Vatsla. Me usume kõrgekvaliteedilisse tootesse, sest see on arvatavasti parim turundusvõte ning aitab meil kasvada.

Meie firma

Nerostein on noor firma. Alustasime märtsis 2015. Kuid algus on olnud uskumatult hea. Praegu toodame üle 600 töötasapinna komplekti nädalas. Sellega oleme turuliidrid Skandinaavias. Peale Soome, Rootsi, Norra ning Taani oleme tugevad ka Suurbritannias ning Prantsusmaal, ning muidugi oma koduturul Eestis. Meil on oma mõõdistus- ning paigaldusmeeskonnad, et pakkuda klientidele täisteenust ning kindlustada väga lühike tarneaeg ning parim lõpptulemus. Meil on tootmise 8000-l ruutmeetril 23 CNC seadet, 4 vesilõikurit ning 5 servapoleerimismasinat. Meie tootmine on keskkonnasõbralik, tootmises kasutatav vesi puhastatakse ning taaskasutatakse, tootmises tekkivad jäägid utiliseeritakse sertifitseeritud partnerite poolt. Nerosteini suuremateks klientideks on IKEA, Nobia ning EPOQ

Meie meeskond

270-st töötajast 160 on tootmises, 40 kontoris ning 70 on mõõdistajat-paigaldajat. Nerosteini omanikeks on ettevõtte juht Indrek Vallaste, finantsjuht Teuvo Tapio Sarena ning müügidirektor Aire Aeg.

Meie materjalid

60% Nerosteini valmistatud töötasapindadest on kvartsist, 10% graniidist ning marmorist, 30% keraamikast. Lähiaastatel ootame veelgi keraamika osakaalu tõusu. Looduskivi valik hõlmab populaarsemaid värve kaevandustest üle maailma. Kvartsivalikus pakume nii preemium kaubamärke nagu Caesarstone ning Silestone, kui ökonoomseid kaubamärke nagu Technistone. Kõik need brändid kasutavad patenteeritud seadmeid Itaalia firmalt Breton ning võimaldavad toota parima kvaliteediga toodet. Keraamikavalikus on turul enimtuntud kaubamärk Dekton Hispaania firmalt Cosentino ning soodsad alternatiivid Itaalia juhtivalt keraamiliste plaatide tootjalt Marazzi ning Hispaania firmalt Neolith.

Sertifikaadid

Nerostein on ISO 9001 (kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat), ISO 14001 (keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat) ja ISO 28000 (tarneahela turvalisuse juhtimissüsteemi sertifikaat) sertifitseeritud.

Vaadake Nerosteini tutvustavat videot Nerosteini video