Meist

Nerosteinis me usume, et kivi on parim materjal köögi töötasapinnaks - olgu tegemist looduskivi, kvartsi või keraamikaga. Kivi on vastupidav, ilus ning praktiline. Kivi ainukeseks puuduseks on olnud selle hind - kivist tööpinnad on kallimad kui turul levinum alternatiiv laminaat. Meie missioon on teha kivist töötasapinnad taskukohaseks. Selle saavutamise võtmeküsimuseks on olla tootmises efektiivne - suured kogused ning parimad saadaolevad tootmisseadmed teevad selle võimalikuks. Me usume kõrgekvaliteedilisse tootesse ja oleme kindlad, et hea toote ja teeninduse pakkumine on parimaks reklaamiks meie ettevõttele. 

Meie firma

Nerostein sai alguse 2015. aasta märtsis. Heade seadmete ning entusiastlike töötajate olemasolu tegid võimalikuks pakkuda klientidele parimat toodet esimesest tööpäevast alates ning juba peagi saavutasime turuliidri positsiooni Skandinaavias. Tänasel päeval toodame üle 600 töötasapinna komplekti nädalas. Meie suurimad turud on Rootsi, Norra, Soome ja Prantsusmaa. Tugevat positsiooni hoiame ka Taanis, Suurbritannias, Hollandis ja loomulikult koduturul Eestis. Nerosteini suuremateks klientideks on IKEANobiaEPOQ ja Power. Eesti turu suurimad kliendid on Idema, Aruut, Armarium, Occo, Baltest mööbel, KnolleAndi Mööblikoda ja Köögiart.

Nerostein pakub lisaks tööpindade tootmisele täislahendusena ka mõõdistus- ja paigaldusteenust. Meil on oma mõõdistus- ning paigaldusmeeskonnad kindlustamaks lühikese tarneaja ning parima lõpptulemuse. Keskmiselt valmib tööpind peale mõõdistust 1-2 nädala jooksul.

Meie jaoks on oluline, et meie poolt tekitatav ökoloogiline jalajälg oleks minimaalne, seetõttu puhastatakse ja taaskasutatakse kogu tootmises kasutatav vesi ning tootmises tekkivad jäägid utiliseeritakse sertifitseeritud partnerite poolt.  Alates 2020. aasta septembrist omame ka keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaati ISO 14001.

Meie tootmise 8000-l ruutmeetril on 5 saagi, 23 CNC seadet, 4 vesilõikurit ning 5 servapoleerimismasinat. Meie tehas asub Tabasalu külje all aadressil Tammi tee 71, Vatsla.

Meie meeskond

Hetkel kuulub meie meeskonda 310 liiget, millest 150 inimest töötab tootmises, 60 kontoris ning 100 inimest töötab mõõdistaja-paigaldajana. Nerosteini omanikeks on tegevjuht Indrek Vallaste ja juhatuse liikmed Teuvo Tapio Sarena ning Aire Aeg.

Meie materjalid

Meie tootevalikusse kuuluvad kvarts, keraamika, graniit, marmor, kvartsiit ja terrazzo. Kõige populaarsemaks tööpinna materjaliks on vaieldamatult kvarts (57% kogutoodandust). Sellele järgnevad keraamika (35%), graniit (6%), marmor (1%) ja terrazzo (1%). Kuna sisekujunduse trendid liiguvad aina modernsemate lahenduste poole, on lähiaastatel oodata veelgi keraamika osakaalu tõusu.

Meie kvartsivalikussse kuuluvad nii preemium kaubamärgid, nagu Silestone ning Caesarstone, kui ka ökonoomsemad kaubamärgid, nagu Technistone. Kõik need brändid kasutavad patenteeritud seadmeid Itaalia firmalt Breton ning võimaldavad toota parima kvaliteediga toodet. Samuti on valikus mitme Hiina tootja materjale. Keraamikavalikus on turul enimtuntud kaubamärk Dekton Hispaania firmalt Cosentino ning soodsad alternatiivid Itaalia juhtivalt keraamiliste plaatide tootjalt Marazzi ning Nuovo Corso. Looduskivi valik hõlmab populaarsemaid värve kaevandustest üle maailma.

Sertifikaadid

Nerostein on ISO 9001 (kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat), ISO 14001 (keskkonnajuhtimissüsteemi sertifikaat) ja ISO 28000 (tarneahela turvalisuse juhtimissüsteemi sertifikaat) sertifitseeritud.

Vaadake Nerosteini tutvustavat videot Nerosteini video