Keraamiline töötasapind

Keraamilised töötasapinnad on köögi või vannitoa materjalide valimisel üha populaarsem valik.

Keraamilised tasapinnad on väga vastupidavad ja peavad vastu ka kõige kirglikuma kodukoka tööpinnana - ja seda palju aastaid. Seega võib öelda, et keraamiline tasapind on eriti tugev, nii et sa ei pea muretsema kriimustuste või k...

Keraamiline töötasapind

Keraamilised töötasapinnad on köögi või vannitoa materjalide valimisel üha populaarsem valik.

Keraamilised tasapinnad on väga vastupidavad ja peavad vastu ka kõige kirglikuma kodukoka tööpinnana - ja seda palju aastaid. Seega võib öelda, et keraamiline tasapind on eriti tugev, nii et sa ei pea muretsema kriimustuste või kulumise pärast. Keraamilisi töötasapindu on oluliselt lihtsam puhastada kui teisi materjale.

Keraamilised tööpinnad on keskkonnasõbralik valik, kuna need on valmistatud vastupidavast materjalist, mille tootmine ei nõua palju ressursse. See tähendab, et see pole kasulik mitte ainult su perele ja teie kodule, vaid ka keskkonnale.

Rohkem

Keraamika Valikus on 88 toodet.

Alamkategooriad

 • Atlas Plan
 • Nerostein Keraamika
 • Dekton

  Dekton töötasapind

  Dektoni tasapinnad on kiiresti muutunud populaarseks valikuks koduomanikele, kes soovivad oma köögi- ja vannitoatasapindu uuendada. Dekton pole mitte ainult visuaalselt atraktiivne materjal, vaid pakub ka mitmeid eeliseid, mida teised materjalid pakkuda ei suuda.

  Dekton on vastupidav kriimustustele ja ei ima sisse vedelikke, mistõttu on tegemist plekikindla materjaliga. Dekton tasapind on ka UV-kindel, mis tähendab, et see ei tuhmu ega muuda aja jooksul värvi. See talub laia temperatuurivahemikku ja ei kahjustu nii lihtsalt nagu puit või laminaat.

  Dektonit on ka väga lihtne puhastada. Selle saab puhtaks pühkida niiske lapiga, nii et sa ei pea muretsema kangete kemikaalide kasutamise pärast, mis võivad tööpinda kahjustada. See materjal on ka plekikindel, nii et ei pea muretsema oma tasapinna toidu või joogiga ära määrimise pärast.

 • Marazzi

  Marazzi töötasapind

  Marazzi tasapinnad on keraamilised, mis pole mitte ainult vastupidavad ja kergesti puhastatavad, vaid on saadaval ka laias valikus värvides ja stiilides, vastates igale maitsele.

  Marazzi töötasaüinnad lisavad teie kööki või vannituppa huvitava ilme, ilma vastupidavust või stiili ohverdamata.

  Marazzi tasapindu vastupidavus ja suurepärane välimus, mis aja jooksul ei tuhmu. See on üks põhjusi, miks Marazzi tasapinnad on suurepärane valik igat tüüpi köökidesse ja vannitubadesse.

  Seega, Marazzi tasapinnad on vastupidavad, mittepoorsed ja kergesti hooldatavad. Marazzi tööpindade jaoks ei ole vaja kasutada spetsiaalseid puhastusvahendeid ega tooteid ning need ei vaja erilist hoolt.

 • Nuovo Corso

  Nuovo Corso töötasapind

  Kui otsid ideaalset töötasapinna materjali, peaks Nuovo Corso olema sinu nimekirja tipus. See materjal on uskumatult vastupidav ja kergesti puhastatav, ning selle kaunis pind lisab köögile või vannitoale moodsa hõngu.

  Lisaks stiilsele välimusele pakuvad Nuovo Corso tööpinnad mitmeid muid eeliseid. Nuovo Corso tasapind on piisavalt vastupidav, et vastu pidada kriimustustele ja muudele kahjustustele; pealegi on see materjal üsna kerge ning ei mõju su kodus liiga raskepärasena.

  Nuovo Corso on tuntud oma värvikindluse poolest, tasapinnad ei tuhmu aja jooksul. See tähendab ka seda, et see ei vaja palju hooldust ega regulaarset poleerimist.

  Nuovo Corso lauaplaatidega saad atraktiivse ja vastupidava materjali, mis mitte ainult ei näe hea välja ainult praegu, vaid võib kesta palju aastaid.

Kuvatud 1 - 88 toodet, kokku valikus 88 toodet