Kvarts töötasapind

Kvartsist tööpindadel on mitmed suured eelised. Neid on väga lihtne puhastada ja hooldada, kuna kvartsist tasapinnad ei ole poorsed ega hoia endas mikroobe ega baktereid nii kergesti kui muud materjalid. Need tasapinnad võivad minimaalse hooldusega kesta aastakümneid ja annavad igale köögile ja vannitoale ajatu ilme. Lisaks le...

Kvarts töötasapind

Kvartsist tööpindadel on mitmed suured eelised. Neid on väga lihtne puhastada ja hooldada, kuna kvartsist tasapinnad ei ole poorsed ega hoia endas mikroobe ega baktereid nii kergesti kui muud materjalid. Need tasapinnad võivad minimaalse hooldusega kesta aastakümneid ja annavad igale köögile ja vannitoale ajatu ilme. Lisaks leidub kvartsist tasapindu väga laias valikus värvides, seega leidub valikus plaate, mille seas on midagi sobivat iga sisekujundusstiiliga. Samuti on kvartsist tasapinnad väga tugevad ja vastupidavad kriimustuste, niiskuse ja kõrgete temperatuuride suhtes – seega sobivad need ideaalselt sageli kasutatavatesse köökidesse.

Rohkem

Kvarts Valikus on 76 toodet.

Alamkategooriad

  • Silestone

    Silestone töötasapind

    Silestone plaadid on kvartsist tasapinnamaterjal, mida kasutatakse laialdaselt elu- ja äripiirkondades töötasapindade, põrandate ja seinte jaoks. Sellest on saanud populaarne valik tänu materjali vastupidavusele, madalatele hooldusnõuetele ning laiale värvi- ja tekstuurivalikule. Silestone koosneb peamiselt looduslikust kvartsist koos materjalidega nagu vaigu sideained ja värvained, mis annavad sellele tugevust, sära ja värvi. Silestone on vastupidav materjal, millele ei teki kergesti kriimustusi ega pragusid ning seetõttu saab Silestone tasapindu kasutada mitmesuguste köögi- ja vannitoakujunduste juures.

  • Caesarstone
  • Muud kvartsid
Kuvatud 1 - 76 toodet, kokku valikus 76 toodet