Kivist tasapinnad kööki ja vannituppa

Looduslikust kivist valmistatud tasapinnad annavad köögile ja vannitoale ainulaadse ja kauni välimuse. Samuti on kivist tööpinnad uskumatult vastupidavad kriimustustele ja kuumusele ning neid on lihtne puhastada.

Kivist tasapinnad pakuvad lisaks esteetilisele välimusele ka mitmeid muid eeliseid. Kivist tasap...

Kivist tasapinnad kööki ja vannituppa

Looduslikust kivist valmistatud tasapinnad annavad köögile ja vannitoale ainulaadse ja kauni välimuse. Samuti on kivist tööpinnad uskumatult vastupidavad kriimustustele ja kuumusele ning neid on lihtne puhastada.

Kivist tasapinnad pakuvad lisaks esteetilisele välimusele ka mitmeid muid eeliseid. Kivist tasapinna madala poorsusega pind on hügieeniline ega määrdu kergesti.

Veelgi enam, mitmekülgne kivide valik tähendab, et kindlasti leiad ka sina midagi, mis sobib ideaalselt sinu kujundusnägemusega – marmori rikkalikest rohelistest toonidest kuni graniidi summutatud valgete ja beežide toonideni.

Kõigi nende eriliste ja praktiliste hüvede juures on täiesti mõistetav, miks nii paljud inimesed valivad oma koju kivist töötasapinnad ja teevad seda veel aastakümneid.

Rohkem

Kivist köögi töötasapinnad Valikus on 206 toodet.

Alamkategooriad

 • Graniit

  Graniit töötasapind

  Graniidist töötasapinnad on populaarseks valikuks paljudele, kes vajavad uut tasapinda köögi ja vannitoa jaoks. Graniidist tööpinnad on äärmiselt vastupidavad, kriimustus- ja plekikindlad ning kergesti puhastatavad. Lisaks lisab graniit igale kodule luksuslikku ilmet, suurendades samal ajal kodu pikaajalist väärtust. Graniit on looduslik materjal, mis on saadaval paljudes värvides ja mustrites, nii et saad valida oma projekti jaoks ideaalse värvi. Graniidil on isegi veidi maalähedane hõng, mistõttu on see ideaalne materjal kaasaegsetesse ja maalähedastesse köökidesse.

 • Outlet

  Outleti materjalid on saadaval piiratud koguses.

 • Marmor

  Marmor töötasapind

  Marmorist tasapinnad on just vannitoa kujundamisel paljude inimeste esimeseks valikuks tänu marmori kaunile ja eksklusiivsele välimusele. Nii et kui oled otsimas tasapindu, mis võivad kesta palju aastaid, siis on marmorist tööpinnad tõesti heaks valikuks. 

  Kuna marmor on pigem poorne materjal, mis ei reageeri hapetele ja toiduainete poolt jäetud plekkidele hästi, siis soovitame marmorit köögi asemel pigem vannituppa, selle ainulaadne välimus pakub tõelist silmailu, millega ükski teine ​​pind võistelda ei suuda. Seega on marmori kasutamine hea viis oma kodule luksust lisada.

 • Kvarts

  Kvarts töötasapind

  Kvartsist tööpindadel on mitmed suured eelised. Neid on väga lihtne puhastada ja hooldada, kuna kvartsist tasapinnad ei ole poorsed ega hoia endas mikroobe ega baktereid nii kergesti kui muud materjalid. Need tasapinnad võivad minimaalse hooldusega kesta aastakümneid ja annavad igale köögile ja vannitoale ajatu ilme. Lisaks leidub kvartsist tasapindu väga laias valikus värvides, seega leidub valikus plaate, mille seas on midagi sobivat iga sisekujundusstiiliga. Samuti on kvartsist tasapinnad väga tugevad ja vastupidavad kriimustuste, niiskuse ja kõrgete temperatuuride suhtes – seega sobivad need ideaalselt sageli kasutatavatesse köökidesse.

 • Kvartsiit

  Kvartsiit töötasapind

  Kvartsiit tasapinnad on ilusad ja ülimalt vastupidavad. Need on eriliselt tugevad, taludes lööke ilma purunemata või kriimustumata. Seetõttu sobivad need ideaalselt kööki, vannituppa ja muude tiheda kasutuseesmärgiga piirkondade pindadeks. Kvartsiit on väga vastupidav temperatuurimuutustele, nii et isegi kui paned sellele kuuma poti, siis ei kahjusta see tasapinda. Kvartsiit keskmisest vastupidavam ka kemikaalidele. Kokkuvõttes pakuvad kvartsiidist köögitasapinnad stiili ja vastupidavust, mistõttu on see suurepärane valik.

 • Keraamika

  Keraamiline töötasapind

  Keraamilised töötasapinnad on köögi või vannitoa materjalide valimisel üha populaarsem valik.

  Keraamilised tasapinnad on väga vastupidavad ja peavad vastu ka kõige kirglikuma kodukoka tööpinnana - ja seda palju aastaid. Seega võib öelda, et keraamiline tasapind on eriti tugev, nii et sa ei pea muretsema kriimustuste või kulumise pärast. Keraamilisi töötasapindu on oluliselt lihtsam puhastada kui teisi materjale.

  Keraamilised tööpinnad on keskkonnasõbralik valik, kuna need on valmistatud vastupidavast materjalist, mille tootmine ei nõua palju ressursse. See tähendab, et see pole kasulik mitte ainult su perele ja teie kodule, vaid ka keskkonnale.

 • Terrazzo

  Terrazzo töötasapind

  Terrazzo on valmistatud marmorist laastude ja tsemendi kombinatsioonist, mis lisab igale ruumile tekstuuri ja värvi. Terrazzo tööpindadel on palju eeliseid, nagu nende mitmekülgsus, vastupidavus ja vähene hooldamisvajadus. Terrazzo pole ainulaadne mitte ainult oma kauni välimuse tõttu, vaid see materjal sobib ka väga erinevate sisekujundusstiilidega.

lehel
Kuvatud 1 - 150 toodet, kokku valikus 206 toodet