Kivist köögi töötasapinnad on parim valik kööki. Valikus on nii looduskivi nagu graniit ning marmor, kui ka kunstkivi kvarts ehk presskivi ning keraamika. 

Kivi köögi töötasapinnad Valikus on 120 toodet.

Alamkategooriad

 • Marmor köögi...

  Marmor on köögi töötasapindadeks arvatavasti ilusaim materjal. Kuid kuna marmor on kaltsiit, siis reageerib see hapetega, mis võivad jätta tööpinnale plekke. Soovitame pigem valida mati pinnatöötluse, et võimalikud plekid vähem välja paistaksid. Carrara marmor on vaatamata marmori puudustele graniit Nero Assoluto kõrval meie populaarseim looduskivi.

 • Graniit köögi...

  Graniit on 100% looduslik materjal, mida me ostame kaevandustest üle maailma. Valikus on graniite Brasiiliast, Indiast, Zimbabwest, Lõuna-Aafrika Vabariigist, Rootsist, Norrast, Itaaliast, Angolast ning Soomest. Graniidist tööpindade juurde soovitame altkinnitatud valamut ning tööpinnaga samale tasapinnale uputatud pliiti.

 • Kvarts köögi...

  Kvartsist köögi töötasapinnad on praktilised, ilusad ning kauakestvad. Meie valikus on Technistone, Silestone, Hanstone, Cimstone, Goodquartz ning Caesarstone. 

  Hindadele lisandub käibemaks 20%.

 • Keraamika köögi...

  Keraamika on töötasapindadeks uus tõusev trend. Keraamilisest materjalist töötasapinnad on kuumakindlad ning kriimustuskindlad. Levinumad mati pealispinnaga, kuid paljud mustrid saadavad ka poleerituna. 

Kuvatud 1 - 120 toodet, kokku valikus 120 toodet